Gabiony ogrodowe

Architektura ogrodowa z gabionów to jedna z najprzyjemniejszych części naszej działalności - tu właśnie możemy wspólnie z Klientem - Inwestorem popuścić wodze fantazji. Czego już nie wymyślono z koszy gabionowych! Obudowy studni, klomby, donice, podświetlane słupy i mury wypełnione szkłem, zbiorniki wodne i fontanny zagospodarowujące wodę deszczową oraz kaskady.

Nasza firma otwiera Państwu dostęp do praktycznie wszystkich rodzajów siatek, z których można tworzyć elementy architektury ogrodowej: siatki plecione, zgrzewane, z poziomymi ceownikami i przechodzącymi przez nie pionowymi prętami, innowacyjne gabiony ogrodowe z listew ze stopu Prozinal, ogrodzenie z kamienia w siatce itd. Do tego wspólnie dobieramy rodzaj i rozmiar oczka - kwadratowe, heksagonalne, prostokątne…


Kosze i siatki gabionowe można wykorzystać niemal w każdym miejscu i sytuacji w ogrodzie i na posesji - to wszystko przy możliwie najniższej dla Państwa cenie i korzystnej dostawie.


Nasze ekipy wykonawcze mają duże doświadczenie także w realizacji ogrodów w zakresie: wykonywania trawników (tak z wysiewu jak i z rolki), niwelacji i kształtowania terenu, montażu systemów nawadniania, sadzeniu drzew i krzewów, wykonywaniu oczek wodnych, skalniaków, ziemianek, aranżacji terenów rekreacyjnych, jak grille, altany, miejsca do zabawy itd.Dzięki takim możliwościom konfiguracji naszych konstrukcji możesz stworzyć w swoim ogrodzie dowolną instalację z gabionów, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich, którzy Cię odwiedzą. Możesz zdecydować się między innymi na panele ogrodzeniowe, atrakcyjne donice, klomby kwiatowe, murki odgradzające poszczególne części działki, fontanny i wiele innych. Prawda jest taka, że ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Dzięki temu, że sami mamy wpływ na każdy etap produkcji tego rodzaju konstrukcji, możemy zapewnić pełne dostosowanie do oczekiwania klienta.Jeśli chcą Państwo ogrodzić solidnymi panelami posesję lub wykorzystać gabiony w swoim domu czy obiekcie - zapraszamy do zapytań!