DONICE GABIONOWE

Już od kilku lat proponujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania, wśród których znajdują się między innymi donice, kule i elementy dekoracyjne z gabionów. Tworząc tę kategorię produktów kierowaliśmy się kilkoma zasadami. Zadbaliśmy bowiem o to, by wyróżniały się one niebanalnym wyglądem, optymalną wytrzymałością na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki wewnętrzne, jak również szeroką funkcjonalnością. To połączenie estetyki, odporności i użytkowości sprawiło, że dzisiaj możemy dostarczać naszym klientom niezwykle atrakcyjne rozwiązania.

Proponujemy wyłącznie solidne rozwiązania, które z pewnością będą służyły przez długie lata. Sekretem sukcesu jest wykorzystanie niezwykle wytrzymałych prętów cynkowanych ogniowo, o optymalnej grubości, spawanych w odpowiedniej gęstości.

W naszej ofercie znajdują się niezwykle atrakcyjne elementy dekoracyjne z gabionów: 

  • donice do ogrodów – są świetnym rozwiązaniem jako dekoracja działki czy posesji; można w nich zasadzić dowolne kwiaty, iglaki czy niewielkie rośliny; w przypadku większych konstrukcji mogą one służyć do wzrostu krzewów, a nawet niewielkich drzew,
  • kule – nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale mogą stanowić także ciekawą formę siedziska lub podstawy na dodatkowe ozdoby czy kwiaty,
  • i wiele innych – do każdego zamówieniu podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy stworzyć dowolne konstrukcje, w tym między innymi kosze, wazony czy wazy.

Ceny naszych elementów dekoracyjnych (brutto):

Donice gabionowe do ogrodów:
- skośna (75 cm, szer. 90 cm, głębokość 60 cm, waga 52 kg) - 1490 zł
- typu waza (wys. 86 cm, średnica 105 cm, waga 75 kg) - 2150 zł
- duża (wys. 80 cm, średnica 100 cm, waga 63 kg) - 1815 zł
- mała (wys. 40 cm, średnica 60 cm, waga 16 kg) - 460 zł

Kule z gabionu:
- duże (wys. 88cm, średnica środek 107 cm, waga 31 kg) - 895 zł
- małe (wys. 42 cm, średnica 62 cm, waga 7,2 kg) - 210 zł (wg naszego rozeznania najlepsza cena na rynku)

Wazony (wys. 120 cm, średnica środek 51 cm, waga 12,2 kg) - 565 zł

Kosze gabionowe – wyceniane indywidualnie, na podstawie zamówionych przez klienta wymiarów i innych parametrów technicznych,

Koszty dostawy ustalane są indywidualnie, istnieje możliwość odbioru i zakupu naszych produktów oraz zaopatrzenia się w kamień do wypełnienia i ew. rośliny u naszych dystrybutorów na terenie kraju.

Pozdrawiamy!

Powyżej, od prawej strony: kula duża, kula mała, donica mała, donica duża, donica waza, wazon.

 

      Wazon (wys. 120 cm, średnica 51 cm), cena 565 zł                           Kosz pięciokątny (wys. 80 cm, śr. 60 cm), cena 875 zł

 

Powyżej: Donica waza (wys. 86 cm, średnica 105 cm, średnica góra 70 cm, średnica wkładu donicy 48 cm), cena 2150 zł

Potężna donica, która podobnie jak inny produkt z naszej oferty - donica duża - doskonale nadaje się do posadzenia w niej dużych krzewów, średniej wielkości drzew, kompozycji kwiatowych. Waga z wypełnieniem kamieniem, ziemią i zasadzeniem osiągnie poziom ok. 300-400 kg. Zastosowanie to wszelkie tereny utwardzone, gdzie nie można posadzić drzew i krzewów, jak place, ulice, deptaki itp.


Powyżej: Kula duża (wys. 88 cm, średn. 107 cm), cena 890 zł.

Ciekawie wygląda wypełniona w całości bądź częściowo większymi otoczakami (ok. 20-30 cm), w zestawieniu z małymi kulami (wys. 42 cm. średn. 62 cm, cena 210 zł), które mogą pełnić rolę siedzisk.

 

Powyżej: Donica skośna (wys. 75 cm, szer. 90 cm, głęb. 60 cm) cena 1490 zł.

Duża donica o nowoczesnym kształcie nadająca się do zasadzenia krzewów, drzewek i kompozycji kwiatowych itp. Po obsadzeniu i wypełnieniu ziemią i kamieniem waga osiągnie poziom ok. 200 kg.